שירותים ליזמים וחברות הזנק

חברת בי פוקוס מספקת מספר תוכניות ליזמים בהתאם לסוג והסטטוס של המיזם. בהתאם לאופי המיזם והשלב בו הוא נמצא יוכל היזם לבחור את היקף התמיכה שהוא מעוניין לקבל

חברת בי – פוקוס נבנתה במבנה ארגוני רחב עד כמה שניתן, כדי לאפשר ליזם מעטפת של אנשי מקצוע רלוונטיים להתקדמות ולהצלחת המיזם. החברה בנויה משני מחלקות מרכזיות – מחלקת הפיתוח והמחלקה העסקית.
כל מחלקה – בנפרד ובייחד – תספק דגשים ליזם בפנים שרלוונטיים לתחומי האחריות שלה. אך חשוב לא פחות – שתי המחלקות יעבדו בסנכרון מלא אחת עם השניה, ובמקביל עם הלקוח. דגשים מכל מחלקה בתוספת ניהולו של הלקוח יעלו את סיכויי ההצלחה של המיזם ויביאו את המוצר קרוב כמה שניתן ליעד שהוגדר בתחילת התהליך.

השירותים אותם מספקת חברת בי-פוקוס לחברות מהתעשייה כוללים בעיקר שירותי עיצוב תעשייתי, תכנון הנדסי, ייצור סדרות, הרכבות, בקרת איכות וכו וכו.. שירותים אלו יסופקו וינוהלו ע"י הצוות המקצועי במחלקה שיעבדו במקביל ובצמוד ללקוח ולדרישותיו.

ליזמים חברת בי-פוקוס תספק לרוב גם פנים עסקיים רלוונטיים להתקדמות המיזם, הנחיות, מתן דגשים עסקיים וכו – דברים שלרוב קיימים בחברות מסודרות, אך ליזמים השגת אותה עזרה/ הנחיה, היא יקרה ולא קלה להשגה. בהתאם – חברת בי – פוקוס בנויה בצורה רוחבית שכוללת יועצים עסקיים, שיספקו את המענה הדרוש בפן המסחרי/ עסקי/ שווקי ליזם. כל זאת כדי לאפשר ליזם להתקדם ולקחת החלטות בצורה שכלתנית עם מינימום סיכונים.

כחלק מהשירותים אותם מספקת החברה, נבנו תהליכים ותוכניות מוגדרות שמספקות תמיכה רוחבית בפיתוח המוצר או הרעיון. תמיכה רוחבית זו תכיל דגשים משתי מחלקות החברה על מנת לאפשר הגעה ליעדים שהוגדרו בצורה יעילה עד כמה שניתן. ניתן לראות סכמות עבודה רלוונטיו בדף "תהליכים", תת כותרת "תהליכים ליזמים", או "תהליכים לחברות".

התהליכים אותם חברת B-Focus מספקת ליזמים וחברות הזנק הם:

 • אבחון נתח שוק, דרישות, דאגות ומתן דגשים עסקיים רלוונטיים למחלקת הפיתוח.
 • הנחייה בבחירת אסטרטגיה עסקית ושיווקית למוצר – ניתוח שווקי יעד ודרכי שיווק רלוונטיות: יתרונות, חסרונות.
 • פיתוח קונספטואלי של הרעיון ואבחון מגמות בשוק.
 • חיפושי פטנטים, ניתוח פטנטים עם יזמים והשלכת המסקנות על תכנון המוצר.
 • פיתוח קונספט מתקדם.
 • כתיבת והגשת פטנטים, כנגזרת של החיפושים שנעשו והפיתוח שבוצע.
 • כתיבת סקרי שוק כמותיים, הנחיית יזמים לביצוע, ניתוח התוצאות והשלכתם על פיתוח המוצר והתכנית העסקית.
 • פיתוח קונספט סופי.
 • כתיבת תכניות עסקיות, מצגות ואינפורמציה שיווקית נוספת להצגה בפני משקיעים.
 • הנחייה עסקית של יזמים לכל אורך הפיתוח, הבהרת התהליכים הרלוונטיים, מיקומם בתהליך וחשיבותם בפגישה עם המשקיע הפוטנציאלי.
 • ליווי עסקי, ניהול משאי ומתן, יצירת שיתופי פעולה עסקיים עם חברות, קישור והפניה למשקיעים ולבתי השקעות – להסבר מפורט על התהליך, והתמורה ליזם

ביכולתנו לבצע עיצוב מוצר ותכנון הנדסי איכותי, מהיר וקולע למטרה.
החברה בונה תהליכי עבודה עם הלקוח, בהתאם לדרישות ויעדים שהוגדרו.
תהליכי העבודה יכללו, בין היתר, סיורי מוחות (Brainstorming) משולבים של הלקוח עם נציגים מהמחלקה העסקית והפיתוחית על מנת להגיע לתוצר שעונה מבחינה מקסימאלית על דרישות הלקוח, צרכי השוק והיעדים שהוגדרו.
שלבי הפיתוח בהם אנו מתמחים הם משלב הקונספט ועד הייצור, הרכבת המוצר ושליחתו לבית הלקוח.

להתחיל בצ׳אט
💬 אפשר לעזור?
שלום
איך אפשר לעזור לך?