מידע עדכני

1.      רשת חברתית The marker café’: אתר העוסק בשאלות ותשובות של יזמים לבעיות שהם נתקלים בהם בשלבים שנים של פיתוח מוצרים ופיתוחי פטנטים. האתר מכיל אנפורמציה רבה על חשיבות הפטנט בתהליך הפיתוח וניתן לעיין בו על מנת לקבל תמונה כללית על עולם היזמות.

קישור לאתר: http://cafe.themarker.com/

2.      מדריך העסקים Bizinfo. המדריך מספק כתבות ומאמרים בנושאי פטנטים ומיתוג המוצר והחברה בשווקי היעד. ניתן לקבל אנפורמציה כללית על עולם הפטנטים ועל עולם הפיתוח של מוצרים.

קישור: http://www.bizinfo.co.il/_1/%D7%A4%D7%98%D7%A0%D7%98%D7%99%D7%9D/

3.      חברת מאמרים: האתר מכיל מאמרים בנושאים שונים, בין היתר ישנם מאמרים בנושאי פיתוח פטנטים, פיתוח מוצרים וייצור.

קישור: http://www.article.co.il/ShowArticle.asp?id=3749

4.      מאגר המאמרים הישראלי: המאגר מכיל מאמרים רבים ומגוונים, הן בנושאי רישום ופיתוח פטנטים והן בנושאים של פיתוח מוצר ופיתוחי רעיונות חדשים.

קישור: http://www.reader.co.il/article-tags/%D7%A9%D7%99%D7%95%D7%95%D7%A7-%D7%A4%D7%98%D7%A0%D7%98

5.      חברת לוצאטו עריכת פטנטים: החברה היא מהוותיקות בארץ ומשרתת קהל בין לאומי של חברות ויזמים. החברה עוסקת בעריכה וניהול פטנטים והגנות מסחר ומספקת שירותים בנושאי הקניין הרוחני.

קישור: http://www.luzzatto.co.il/

6.      לימודים בנושאי עריכת פטנטים: אוניברסיטת בר אילן מפעילה קורסים והשתלמויות ללימודי תעודה הכוללים לימודים מקיפים בנושא הפטנטים והקניין הרוחני. בנוסף התכנית משלבת את נושא פיתוח ועיצוב מוצרים.

קישור: http://www.biuh.co.il/

7.      משרד עורכי דין – עמיר פרידמן ושות': משרד המתמחה בנושא הקניין הרוחני וליווי וניהול של פטנטים ומדגמים על מנת לאפשר ליזם או לחברה להגן על זכויותיהם בצורה המירבית.

קישור: http://www.label.co.il/aboutus.asp

8.      אתר דיני רשת: המתמקד בכל תחומי הטכנולוגיה והמשפט לרבות דיני אינטרנט ודיני מחשבים, הוקם ונערך על-ידי עו"ד אביב אילון, ממשרד עורכי הדין אילון ושות'. האתר מכיל מידע משפטי, במגוון תחומים מן הטכנולוגיה, כגון: אינטרנט, מחשבים, טכנולוגיות המידע ומתמקד בסוגיות משפטיות כגון: לשון הרע, זכויות יוצרים, הגנת הפרטיות, סימני מסחר, שיתוף קבציםהימורים ועוד ועוד.

קישור: http://www.netlaw.co.il/info_itemid_1934.htm

9.      חברת דולב: קישור למאמר בנושא פיתוח מוצר בתחום המזון. את המאמר ניתן לקרוא ולהשליך את תהליך הפיתוח על תהליך פיתוח של פטנט או מוצר. כמובן שהתהליך הוא לא זהה לחלוטין, אך הוא יקנה לקורא אנפורמציה כללית בנושא פיתוח מוצרים.

קישור: http://www.dolevg.co.il/?categoryId=29613

10.  חברת R.O.C - פיתוח ארגוני תוצאתי, היא אחת החברות המובילות ביישומי חשיבה תוצאתית ובפיתוח ארגוני. החברה מתמקדת בחשיבה תוצאתית שבעזרתה ניתן לכוון למטרה ולהשיק את התוצאות הנכונות והמשמעותיות ביותר במשך כל מהלך הפיתוח. ניתן לעיין בכתבה מעניינת העוסקת ביעדיו ומדדי ההצלחה של איש השיווק – בהחדרת מוצר לשוק.

קישור: http://roc.co.il/apage/16851.php

11.  אורנשטיין כהן – משרד עורכי דין: המשרד מתמחה בתחומי המשפט מסחרי ודיני חברות. לרבות הקמת חברות, יעוץ שוטף לחברות ייעוץ לגירקטורים, ייעוץ ליזמים ובעלי מניות. כך בין היתר המשרד מתמחה במתן חוות דעת בדיני חברות, דיני הגבלים עסקיים, דיני ביטוח ומשפט מסחרי. בנוסף המשרד מייצג לקוחות בקשת של תחומים קשורים, לרבות ייצוג בהסכמי מייסדים, ייסוד מיזמים משותפים, הגבלים עסקיים, הי טק, נדל"ן, דיני ביטוח וליטגציה מסחרית. Patent and law attorney

קישור: http://www.oclawfirm.co.il/

12.  חברת Academics: חברה המספקת ספריה של מאמרים ממגוון רחב של תחומים. בין היתר המאמרים נוגעים בנושאים של הסכמי סודיות והסכמי שמירת סודיות בין קבלני משנה, עובדים או שותפים עסקיים.

קישור: http://www.academics.co.il/Articles/Article367.aspx

טפסים להורדה:

2.      הסכם יסוד שותפות: http://www.asakim.org.il/upload/partner.doc

3.      הסכם סודיות: קישור: http://www.patentim.com/forum_articles.asp?Fnumber=16&ArticleID=169

4.      הסכם מייסדים להקמת חברה: קישור: http://www.pcontracts.com/documents/business/gidonfisher.doc

5.      הסכם סוכנות ושווק בלעדי: קישור: http://www.pcontracts.com/documents/business/gidonfisher.doc

6.      חברת רוני גרנות דגמים ואבות טיפוס בע"מ מתמחה בבניית מודלים ואבי טיפוס. החברה נותת שירותי ייצור ברמת גימור גבוהה ביותר. החברה משתמשת בחומרים ובכלים טכנולוגיים מן המתקדמים בשוק ומקפידה על הפרטים הקטנים בכל דגם.

קישור: http://www.ronygranot.co.il/HTMLs/Home.aspx