חזון החברה 2017-12-26T20:22:38+00:00

חזון החברה

חזון החברה הוא להיות הראשונה והמובילה בשוק המשלבת את מחלקת עיצוב ופיתוח מוצרים עם ליווי צמוד של מחלקה עסקית. אמונתנו היא שעבודה משותפת לעבר יעד מוגדר מחוייבת בבחינת אלמנטים עסקיים כבר מהשלבים הראשונים.

בהתאם חברת Bfocus נבנתה במבנה ארגוני רוחבי, כך שיאפשר ללקוחות לקבל שירות מקצועי ומהיר תוך היבטים ארגוניים רחבים גם בפן העיצובי/ תכנוני וגם בפן העסקי/ שיווקי.
בחברת Bfocus אנו מתמחים בפיתוח ועיצוב מוצרים משלב הרעיון ועד שלב הייצור והשיווק של המוצר, תוך מתן דגשים עסקיים רלוונטיים לאופי החברה, סוג המוצר וקהל היעד.

מחלקת הפיתוח מונה מעצבים עם נסיון עשיר בעיצוב תעשייתי ופיתוח אבי טיפוס, תכנון לתבניות וייצור מוצרים ברמת מורכבות גבוהה. במחלקה שמים דגש מרכזי על נושא עיצוב ומיתוג המוצר, כך שיתאים לקהל היעד ולאופי החברה ולמוצריה.
המחלקה העסקית מונה יועצים עסקיים מוכרים ע"י מוסדות ממשלתיים ומספקת ליווי עסקי בשלבי עיצוב ומיתוג המוצר.

בנוסף, המחלקה מבצעת שירותים ותכניות ליזמים וחברות הזנק שכוללות: חיפוש, כתיבה ורישום פטנטים,כתיבת סקרי שוק, הנחייה בביצועם, ניתוח תוצאות ואיסוף כל האנפורמציה למטרת כתיבת תכנית עסקית מפורטת ואנפורמציה שיווקית רלוונטית לגיוסי השקעות.

בנוסף החברה מספקת ליווי עסקי והנחייה ליזמים בכל שלבי הפיתוח, כדי לאפשר ליזמים להגיע למשא ומתן כשהם מבינים את המשמעויות העסקיות הרלוונטיות לפיתוח המיזם, והשלכתם על שלבי הפיתוח, הייצור והשיווק.

צור איתנו קשר

אנו מזמינים אותך ליצור איתנו קשר בטלפון או במייל, לשיחת ייעוץ מקצועית אודות קידום המוצר, הפטנט או הרעיון שלכם.
נשמח לענות באופן מקצועי על כל שאלה שלכם.

077-5508737 | 052-5449558
(אמיר לניאדו)